برگزیده
دهکده خاک بر سر  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 13:12)
به موضوعات مثبت توجه کنیم؛  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 12:50)
آزمون ورودی پایه دوازدهم  (شنبه 11 خرداد 1398 ، ساعت 10:42)
امروز شنبه 02 شهریور 1398 - ساعت 05:58

راهی تا رهایی ...

از این جا تا کربلا راهی نیست

 

اینجا جایی است ، که سخت کربلایی میشوی . از این جا تا کربلا راهی نیست ، اگر دلت را کربلایی کنی
حاج حسین خرازی همین جا بود که گفت : امشب عاشورا است . نماینده ی امام از ما خواستند در طلائیه وارد عمل شویم ، با تمام توان لشکر به دشمن خواهیم زد . هر کس می تواند بماند و هر کس نمی تواند آزاد است برود .

این جا همان جایی است که شهید میثمی گفت : (( هر کس در طلائیه ایستاد ، اگر در کربلا هم بود می ایستاد )) . اینجا همان جایی است که دست راست شهید حاج حسین خرازی قطع شد و شد علمدار . اینجا همان جایی است که همت پرواز کرد . همان فرمانده ی دوست داشتنی که به مولایش امام حسین علیه السلام اقتدا کرد و بی سر سوی دیار حق شتافت . جنازه ی خیلی ها در طلائیه ماند و هرگز برنگشت تا تا ابد زیارتگاه عاشقان کربلا باشد .

اینجا علقمه است . علقمه ای که دست علمدار خمینی شهید خرازی در آن جا ماند ، علقمه ای که لشکر 27 محمدرسول الله با آن همه عظمت را در این خاک های پاک به زمین نشاند . علقمه ای که رزمندگان عملیات های خیبر و بدر ، در میان این همه آب و هور باید تشنه به دیدار معبود روند . علقمه ای که چشم های زیبای شهید همت را گرفت و برد .

جزایر مجنون در غرب طلائیه با نبردی عاشورایی تصرف شد و دشمن وحشیانه به بمباران شیمیایی پرداخت و به اقرار خودشان تنها یک میلیون گلوله توپ بر سر رزمندگان ریختند . درگیری در محور طلائیه زیر آتش شدید دشمن چندین شب ادامه یافت ...اینجا کربلاست . قربانگاه عاشقان سال 62 و زیارتگاه عاشقان سال 94

و چند کلام از خاطراتم ... یادم نمیرود وداع با خاک طلائیه را . هیچ کدام از بچه ها از خاک جدا نمی شدند . اخر مگر میشود از خاکی جدا شد که قدمگاه حضرت زهراست . و هور همچنان ساکت بود اما دل های ما بی قرار . به سختی از خاک طلائیه جدایمان کردند . بعضی ها زیر بغل دوستشان را گرفته بودند . بغض و آه و گریه و وداع با طلائیه و گنبد طلائی اش ، حسینیه با شهدای گمنامش ، سه راهی شهادت با شهدایی که هنوز حرف ها برای ما داشتند .

نظرات


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  

 

ویژه نامه های فرهنگی

گاهنامه های الکترونیکی