برگزیده
دهکده خاک بر سر  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 13:12)
به موضوعات مثبت توجه کنیم؛  (یکشنبه 19 خرداد 1398 ، ساعت 12:50)
آزمون ورودی پایه دوازدهم  (شنبه 11 خرداد 1398 ، ساعت 10:42)
امروز شنبه 02 شهریور 1398 - ساعت 06:00

آموزشی

به هر آنچه بیشتر تمرکز و توجه کنید، همان در زندگی‌تان برجسته‌تر می‌شود؛ توجه کردن تولید انرژی می‌کند و آن موضوع مورد توجه در زندگی‌تان هر روز پُر رنگ‌تر و تأثیرگذارتر می‌شود.

 

 
 این رویداد در سه مرحله داخلی برگزار مي شود و برگزیدگان مدال طلای المپیاد می‌توانند در سومین رویداد بین المللی (IMLO (International Media Literacy Olympiad که در سال ۲۰۲۰ برگزار می‌شود، شرکت کنند.

پذیرش تعداد محدودی از دانش آموزان از طریق آزمون

حال خوب

24 ارديبهشت 1398

+ :از دو جمله پرهیز کنیم؛

-:جمله ی نخست (فرقی نمی کنه...)

اوقاتی که نظرمان را در مورد موضوعی جویا می شوند مگر می شود فرقی نکند؟ این جمله نشانِ منفعل بودن مخاطب یا بی تفاوتی اوست و از نظر آداب اجتماعی جمله مودبانه ایی نیست.
- :جمله ی دوم (بد نیستم...)

وقتی که کسی حالمان را جویا می شود، اگر بد نیستیم چرا نمی گوییم خوبم؟ این جمله موجب می شود گمان کنیم مخاطب در ابراز احساسات مثبتش، بخل می ورزد یا انسان شاکری نیست. از همه مهمتر به خودِ ما تلقینِ احساسِ ناخوشی می کند.

لطفا حساس باشیم، نظر بدهیم، ابرازِ وجود کنیم و مثبت بیاندیشیم.
حساس ها نمی گویند: به من چه، فرقی نمیکنه، بد نیستم، من این مدلی ام، حوصله ندارم، نظری ندارم، که چی؟ تحمل ندارم، اعصابم خرده، همین که گفتم و... این جملات فاقد شعور عاطفی هستند .

 

 دانش‌آموزان پایه یازدهم  طبق برنامه هر ساله جهت جمع بندی کامل  دروس از اوایل  اردیبهشت ماه در اردوی آموزشی شرکت می کنند.